Lounaat.info.name.local.local - Tietoja

Tietoja sivustosta

Lounaat.info on Suomen suosituin ja kattavin lounaslistoja kokoava palvelu. Sivustoa on kehitetty syksystä 2010 lähtien ja sivustolla on 2890 ravintolan tiedot. Palvelu toimii kaikissa Suomen suurimmissa kaupungeissa.

Ravintoloitsijoille

Lounaat.info tarjoaa ravintolallesi helpon ja ilmaisen työkalun lounaslistojesi julkaisulle. Tämän lisäksi voit helposti lisätä tarjouksia sekä seurata ravintolasivusi kävijämääriä.

Viikottaiset kävijämäärät

päivitetään joka maanantai noin kello 01:00

Syyskuu kaupungeittain

KaupunkiKäynnitUniikit käynnit
Helsinki8887557539
Tampere1965913584
Oulu83906174
Vantaa80806334
Espoo66013853
Turku56003249
Kuopio20701196
Jyväskylä18431092
Vaasa1618833
Lahti1320846
Joensuu1266677
Kokkola645391
Rauma596149
Kajaani563286
Salo410309
Rovaniemi379246
Raisio365234
Riihimäki356190
Hämeenlinna349234
Kaarina342179
Lappeenranta319218
Porvoo314204
Pirkkala310166
Mikkeli300165
Nokia279165
Pori247185
Tuusula245159
Ylöjärvi243146
Järvenpää243177
Iisalmi234135
Kerava229168
Savonlinna211143
Seinäjoki207157
Hyvinkää199122
Lohja187109
Kangasala164100

Yhteystiedot

Ota rohkeasti yhteyttä kaikissa asioissa:

info@lounaat.info